Logo

Pecka za pizza extra fines zamena

Број на оглас: 2248508 | Објавен на: 26.04.2017, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Slovenska pecka na dva etazi na struja samo edna sezona koristena kupena e od Fines generalen zastapnik za Mk 3800 eur moze da se prodade mnogu poeftino a moze i zamena

 Кичево

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач