Logo

Kojnare Osmanski Rid

Број на оглас: 2248568 | Објавен на: 06.04.2018, 12:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 5 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva 15.000 m2. Moze i odelno edno parce 8.200 m2 drugo 6.800 m2. Se naodja izmedju zemjodelsko uciliste i klanica Crn Bik. Zemja e na edno mesto iscelno, ima put od tri strani.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 boris.

Потврден огласувач