Logo

desen elektrichen retrovizor za audi 80 b4 i b3

Број на оглас: 2248874 | Објавен на: 22.09.2017, 22:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


retrovizorot e socuvan i e vo ispravna sostojba so plavo staklo, so vgraden greach.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач