Logo

BMW X5

Број на оглас: 2249034 | Објавен на: 02.04.2020, 18:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prodavam BMW X5 3.0 d 2003 godina so ful oprema registriran do 06.2020 godina mozna e zamena za tovarno kombe
Za kes ekstra cena

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Pance

Потврден огласувач