1 / 2
Se prodavaat delovi za audi A6 i A4
1 €
Цената не е фиксна
20.11.2022 14:33

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2018

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

za audia6 2001 do 2004 131 tdi se do stravcesapi turbini kompresori alanseri alternatori menjaci so sestbrzini luf maser visko perki sapi zglobovi amortizeri novi 4 komada bubanj sopumpa za kocnici rukavci zglobovi mexanizmi za stakla vrati retrovizori klimatronik klapni so motorcinja za parno hladnjacinja za parno sedista ekstra motor 2.5tdi ekstra eftina cena i uste mn.dr delovi eksta ceni tel 072 257 905

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
072257905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам