Logo

Football Trial Belgrade !!! 15 December !!!

Број на оглас: 2250456 | Објавен на: 29.10.2016, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 €
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Останато

Вид на оглас: Се бара


Фудбалски пробен период во Белград, Србија. Организиран во средината на декември, по завршувањето на полу-сезона. Погодно за играчи од пониските лиги да се докажат пред многу менаџери од српските, хрватските и македонските фудбалски клубови. Контакт преку Viber или Whatsapp +38970760431

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 xxx