Logo

Nissan Primera / Almera MAF Senzor

Број на оглас: 2250614 | Објавен на: 17.11.2017, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Primera / Almera

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 1.500 МКД
2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


maf senzor za nissan primera / almera 1.5 , 1.8 sbenzin ! so pet zice ! 2000 - 2005

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач