Logo

se prodava dukan

Број на оглас: 2250752 | Објавен на: 20.03.2017, 23:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 101

Спрат: 0

Греење: Струја

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


se prodava dukan 101 kv do kruzen tek kaj lukoil oglasot vaze samo za ozbilni zakopuvaci.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 zabacar

Потврден огласувач