Logo

Шпорет Металец - Печка на дрва - Sporet na drva

Број на оглас: 2251134 | Објавен на: 25.03.2017, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Се продава користен шпорет Металец Битола 87Р... Во одлична состојба, зачуван, без гребнатинка... Користен неколку сезони, последниве 3-4 години некористен...

 Кратово

Прати Е-Маил

 majster

Потврден огласувач