Logo

АУДИ А6 1.9 TDI 110KS ЕКСТРА СОСТОЈБА

Број на оглас: 2251256 | Објавен на: 18.01.2017, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор Цената не е фиксна 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


od oprema ima centralno so dalecinsko radio so cd charger novi gumi redovno servisirana prva boja garazirana stegnata karoseriski mnogu zdrava i e vo odlicna sostojba registrirana cela godina

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Audi

Потврден огласувач