Logo

Audi A6 3.0TDI QUATTRO 225HP

Број на оглас: 2251514 | Објавен на: 25.09.2017, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Цена: 8.200 €
8.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E SO FULL OPREMA !!!
VOZILOTO E VO PERFEKNA SOSTOJBA NAPRAVEN GOLEM SERVIS NA 240 000KM(ULJE MENJAC,ULJE MOTOR,FILTRI,PROMENETI AMORTIZERI,PREDNI DISKOVI,NOVI PLOCKI,PROMENETO LANCE...
NEMATE 1 EVRO DOPOLNITELEN TROSOK PO VOZILOTO

MOZE I SO ZAMENA SO VASA DOPLATA

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 GORANCO

Потврден огласувач