Logo

Mini bus Iveko-Sanos 80E18

Број на оглас: 2251662 | Објавен на: 15.10.2018, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava minibus iveco sanos vo odlicna sostojba 30 sedista god.na proiz 1998. $Mozi Zamena$

tel. 077-805-433
072-422-502

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 DIMITAR

Потврден огласувач