Logo

Нива и Зграда

Број на оглас: 2251828 | Објавен на: 26.03.2020, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4800 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 5.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


К.П 941. дел 1. класа 3. површина 4800 м²
Сл: Аджиматово. Oпштина: Лозово.

071 494 574

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 User96

Потврден огласувач