Logo

Alfa plam i Gorenje tiki

Број на оглас: 2251854 | Објавен на: 14.04.2017, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat perfekten Alfa Plam kamin mnogu zacuvan, Se prodava Gorenje Tiki bojler od 80l bez ni edna grebnatinka so plastificiran kazan. Cena po dogovor telefon za kontakt ------> ZLATE 070986134

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Simeon

Потврден огласувач