Logo

Mini cooper 1.6 full oprema 2004g

Број на оглас: 2251875 | Објавен на: 19.09.2017, 18:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: Coope

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 5.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mini Cooper 1.6 85kw registriran do 7mesec 2017. Poseduva naj full oprema, klima, tempomat, greaci sedista, so komandi na volan, cd mp3 famricna, so prekrasno fabricko ozvucuvanje, sve funksionira pervektno donesen od CH. So 4 novi gumi zimski.

 Гостивар    Општина: Врапчиште

Прати Е-Маил

 jusuf