Logo

Se prodavaat

Број на оглас: 2251974 | Објавен на: 24.07.2017, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazi so sava gumi 15ki.
Cena 1500 denari parce.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Milan

Потврден огласувач