Logo

drvena bocva 500 L

Број на оглас: 2252045 | Објавен на: 31.10.2016, 00:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Дрво

Вид на оглас: Се продава


se prodava drvena bocva od 500 L ,bocvata e koristena 2 god.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 borce