Logo

Plac do igraliteto vo kalniste

Број на оглас: 2252245 | Објавен на: 11.02.2019, 14:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 570 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 3.999 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot e opkruzen so asfaltni patista ramen direktno za gradenje ili za biznis

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач