Logo

PRODAVAM VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI CARAVAN

Број на оглас: 2252469 | Објавен на: 11.01.2018, 08:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba so dobri pnevmatici, bez soobrakjajni nezgdodi i uvezen od Germanija. CENA PO DOGOVOR. telefon za kontaktk 078/ 242 -390, 070/ 218-426

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ване

Потврден огласувач