Logo

Frizider za zamrznuvanje i vitrina za leb

Број на оглас: 2252751 | Објавен на: 31.10.2016, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Cena po dogovor

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Zdravko