Logo

Daewoo Nexia 1.5 1997

Број на оглас: 2253279 | Објавен на: 06.04.2018, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Daewoo Nexia 1.5 1997

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Fuki

Потврден огласувач