Logo

Fiat Punto 1.8 16v 2003 MOTOR

Број на оглас: 2253283 | Објавен на: 13.02.2018, 13:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Fiat Punto 1.8 16v 2003

NAPOMENUVAM:

SE PRODAVA SAMO MOTOROT, PREDNICA I ZADNICA.
LIMARIJATA E PRODADENA

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Fuki

Потврден огласувач