Logo

FIAT BRAVA 1.4 12V--- plin

Број на оглас: 2253289 | Објавен на: 28.03.2017, 17:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Brava

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1.000 € 1.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba kompletno servisirana pali vozi

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 ?

Потврден огласувач