Logo

Kaciga

Број на оглас: 2253420 | Објавен на: 12.11.2016, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kupena e 14500 den pred 2 godini sega se prodava za 6000 den
Tel za kont: 071224492

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Ivica