Logo

skii & cizmi

Број на оглас: 2253542 | Објавен на: 17.01.2017, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


ski imame ovie dimenzi 196 . 180 . 170 . 160 . 150 . 110
Cizmi gi imame ovje brojki . 44 . 40 . 34 . imame vezovi za ski i obleka za deca i vozdrasni i kacigi za deca

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Shpejtim

Потврден огласувач