Logo

MAN 10.223

Број на оглас: 2253584 | Објавен на: 20.07.2017, 22:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kamionceto e vo odlicna sostojba momentalno e so krance no moze da se izvadi i da mu se stavi pogolem kran ili samo sanduk so cerada 6.20m

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 AlTo-Ve (претпријатие)

Потврден огласувач