Logo

Peugeot 306 xr 1.6

Број на оглас: 2254117 | Објавен на: 22.06.2017, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 1.050 €
1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e sacuvana maksimalno domakinski odrzuvana , servisirana redovno, registrirana ,na nea se e original ( radio peugeot ) siber na krov, moze da se vidi i proba vo sekoe vreme !!

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Slagan

Потврден огласувач