Logo

Комода

Број на оглас: 2254222 | Објавен на: 17.01.2017, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 € Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Отворена комода, коритена нецела година, цена 60 евра (во Ченто)

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Vaska

Потврден огласувач