Logo

Мала масичка

Број на оглас: 2254223 | Објавен на: 21.02.2017, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 € Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Мала масичка, користена нецела година, за цена од 60 евра (во Ченто)

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Vaska

Потврден огласувач