Logo

Lemon juice vo kesenca

Број на оглас: 2254799 | Објавен на: 02.03.2017, 11:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 555 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Кафулињата

Вид на оглас: Се продава


Prodavam lemon juice ili limonov sok vo kesenca pogodni za kafici picerii cena po dogovor

 Валандово

Прати Е-Маил

 dzole

Потврден огласувач