Logo

мерцедес кипер 16/22 4х4 со шпер во одлична состојба

Број на оглас: 2254974 | Објавен на: 22.04.2017, 10:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


камионот е во беспрекорна состојба,кипер 16/22 ,година на производство 1987, 4х4 со шпер,телефон за контакт 075 201 340, ГОРАН,цената по договор

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач