Logo

HP Color Laser Jet Pro 400 - 451dn

Број на оглас: 2255458 | Објавен на: 20.05.2017, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Вид на оглас: Се продава


Продавам принтер HP ласерски во боја HP Laser Jet Pro 451dn во одлична состојба.

Принтерот не е многу користен ( помалку од 13.000 копии).

Може и замена со/без доплата за лаптоп

Може да користи компатибилни тонери и е доста економичен.

Повеќе инфо:

cnet.com/products/hp-laserjet-pro-400-color-m451dn-printer-color-laser-series/specs/


Можност за достава низ цела Македонија.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач