Logo

Се продава мерцедес бенз C-250 150Ks TDI

Број на оглас: 2255613 | Објавен на: 24.07.2017, 11:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 250

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата нема мана, вреди да се види!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач