Logo

racna izrabotka na nakit

Број на оглас: 2255783 | Објавен на: 02.11.2016, 14:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Бисер накит / Разно

Вид на оглас: Се продава


Sekoe parce e unikatno, razlicen materijal : monistra, drveni, metalni, poludragi kamenja, platno,.... Ako sakate povise informaci na telefon. Sekoe lance ima posebdna cena.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Mirjana