Logo

Iveco Daily 3.0 (2009 god.) 107 kw, 50C

Број на оглас: 2255787 | Објавен на: 22.02.2017, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Комбето е во перфектна состојба , сервисирано навреме.Димензиите на товарниот дел се максимални (најголеми во класата.)

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 AutoKing (претпријатие)

Потврден огласувач