Logo

Organiziran prevoz

Број на оглас: 2256058 | Објавен на: 23.07.2017, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


Taxi prevoz niz makedonija I nadvor so klimatizirano vozilo za 6 patnici grcija 130 evra kraci za 6 patnika ili 25 den 1 km moze i povratno isti den 071665959 Neso

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 neso

Потврден огласувач