Logo

Kupuvam stan 65-80m2 nov/star

Број на оглас: 2256066 | Објавен на: 12.02.2017, 17:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Друго

Спрат: Приземје

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam star ili nov stan trosoben nad 65m2.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 viktor