Logo

nov stan vo centar

Број на оглас: 2256160 | Објавен на: 25.03.2017, 13:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 78

Греење: Друго

Спрат: 3

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


nov stan na kej,vo centar-
3 sprat - 78 m2

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ПРОМОНТИНГ

Потврден огласувач