Logo

Pioneer vintage reciver+gramofon Pioneer

Број на оглас: 2256546 | Објавен на: 26.07.2017, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


i dvata elementa se dobro socuvani,se si funkcionira.Modelot na pojacaloto e Pioneer LX-880,a modelot na gramofonot e Pioneer PL-115D.
Gramofonot si raboti,no mislam deka iglata e za menuvanje.
Cenata e za komplet i e fiksna. Za poedinecno cenata na elementite e po 5500 denari.
GRAMOFONOT E PRODADEN

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач