Logo

SE PRODAVA PASAT 1.9 TDI 4X4

Број на оглас: 2256764 | Објавен на: 18.12.2017, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PASAT 1.9 TDİ 131Ks 4MATIK 2001 GOD. SO 6 BRZINİ REG.DO 07.2017 G.SO ZELEN KARTON,EURO KUKA SO 4 NOVI GUMI.ZVONETE NA 071310522 DOLNIOT BROJ NE VAZI

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 ilo

Потврден огласувач