Logo

IZNAJMUVAM DELOVEN PROSTOR GTC CENTAR SKOPJE

Број на оглас: 2256951 | Објавен на: 19.10.2019, 13:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 41 m²

Греење: Централно

Цена: 26.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


OD SETALISTETO LEVA STRANA PRETPOSLEDEN
OD ZENA PARKOT DESNA STRANA VTOR
IZNAJMUVAM deloven prostor prizemje vo zlatarska ulica Skopje - Centar GTC 41 m2

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Emil

Потврден огласувач