Logo

TRPEZARISKA GARNITURA

Број на оглас: 2256997 | Објавен на: 13.03.2017, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA KOMODA CISTO DRVO I PORCELANSKA TUS KADA SO DIMENZII 80/80 SO 10 DLABOCINA MNOGU DOBRO SOCUVANI /TEL.071-599-561

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 branko delev