Logo

Se izdava sprat od kuka 90m2

Број на оглас: 2257621 | Објавен на: 17.04.2017, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 90 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava sprat od nova kuka( dneven prestoj ,trpezarija,kujna, i 2 spalni .luksuzno namesten .so centralno greenje ,tv ,wi- fi,parking.cel objekt e pod video nadzor. ***cena po dogovor

 Кичево

Прати Е-Маил

 ####

Потврден огласувач