Logo

YANMAR 1510D 4x4-uvoz od JAPONIJA-so freza

Број на оглас: 2258305 | Објавен на: 20.09.2017, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.490 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА. МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРАБОТКА НА ОВОШТАРНИЦИ, ФОЛИИ, ЛОЗЈА И СЛ. ТРАКТОРИ СО ПЕРФЕКТНИ МОТОРИ И МЕНУВАЧИ. ЛЕСНИ ЗА УПРАВУВАЊЕ. МАНЕВРИ ВО МАЛ ПРОСТОР. МНОГУ МАЛА ПОТРОШУВАЧКА. ВЛЕЧЕЊЕТО НА СИТЕ ТОЧКОВИ (4x4) - МАЛКУТЕ КОЊСКИ СИЛИ ГИ ПРАВИ МНОГУ СИЛНИ. ШЛАЈФУВАЊЕ НЕМА.

ТРАКТОРОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА КАКО НОВ;
КОЊСКИ СИЛИ: 22:
ТРАКТОРОТ СЕ ПРОДАВА СО ФРЕЗА;
ЦЕНА: ТРАКТОР СО ФРЕЗА - 3290 EUR;


ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 075 457 991

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач