Logo

VW Golf (IV) TDI

Број на оглас: 2258339 | Објавен на: 01.08.2017, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf IV turbo dizel kolata e vo odlicna sostojba
Registrirana cela godina

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач