Logo

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

Број на оглас: 2258401 | Објавен на: 13.07.2017, 10:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода кај Пелагонија, близу Центар, 45 м2, 2соби, дневна и спална,комплетно наместен со нов мебел, греење на сопствено парно, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, КЛИМА, ПАРКИНГ,нова градба, вселив веднаш...


цена-12 000 денари
шифра 14115


Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.realestateskopje.mk

078/219-508
02/3256-536

Огласи од: REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Кисела Вода
Кисела Вода, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Потврден огласувач