Logo

Kozmeticki aparati i materijali na prodazba

Број на оглас: 2258546 | Објавен на: 04.11.2016, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


- Лежаи
- Паравани
- Спа столица за педикир
- Лежаи за масажа
- Лежаи за третман
- Солариум
- Маникирска маса со столици
- Стаклени полици за козметика и пешкири
-Канцелариско Биро
-Шанк за наплата
- Три климатизери
- Столици

Контакт на телефон 070210426

Се продава се комплет

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Kozmetika