Logo

приколката е тазе фарбана одлична и Кипат

Број на оглас: 2259258 | Објавен на: 13.01.2017, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


приколката е во одлична состојба можен договор

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 vele

Потврден огласувач