Logo

bandazi 14

Број на оглас: 2260629 | Објавен на: 06.11.2016, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavat 4 celicni bandazi za Renault clio za poveqe informaci barajte na 075 602 035

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Bandazi