Logo

Masa i stolevi

Број на оглас: 2260824 | Објавен на: 06.11.2016, 16:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Dobro socuvani masata se pusta od dvete strani

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ivanka